Adrese:
Kontakti:
Pieejamība:
Rezervēt

Viesu nams izvietots Sudas upes stāvkrastā, kas ļauj baudīt ūdens tuvumu un dažādas izklaides ūdens tuvumā. Viesu namā ir vairākas omulīgas telpas, kas iekārtotas, lai viesi varētu justies ērti un reizē būt saskaņā ar apkārtējo vidi.

Veidojot viesu namu “Jaunlīdumnieki”, tika darīts viss, lai apvienotu latviešu pirts tradīcijas ar atpūtu pie dabas, saglabājot katra viesa personīgo telpu un iespēju netraucēti atpūsties un būt saskaņā ar dabu. Veidojot viesu namu ilgu laiku, tika meklēti tieši tie pakalpojumi un īpašās lietas, kas būtu visvairāk vajadzīgas un saistošas viesu nama viesiem. No praktiskām lietām ikdienas lietošanas ērtībām līdz skaistumam un estētikai, lai atpūtu laukos padarītu par jauku un neaizmirstamu piedzīvojumu.

NAKTSMĪTNES ROMANTIKAI DIVATĀ VAI ĢIMENĒM

Viesu namā pieejama nakšņošana ģimenēm ar bērniem. Tajā ir iekārtota ērta un mīksta divguļamā gulta, kas darināta pēc speciāla pasūtījuma ar koka dizaina galvgali. Savukārt divi izvelkamie dīvāni nodrošina ērtas guļvietas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Ja nepieciešams, iespējams nodrošināt arī papildus izvelkamās gultas. Nakšņošanu iespējams papildināt ar pirts apmeklējumu un peldi upē.

NOSKAŅA JŪSU SVĒTKIEM

Viesu namā ir vieta arī nelieliem pasākumiem ar draugiem. Ēkai apkārt ir plaša teritorija, kur iespējams rīkot vecmeitu/vecpuišu ballīti vai vienkārši grila un pirts vakaru netālu no Siguldas. Viesu namam ir viss nepieciešamais, lai vakars ikvienam būtu izdevies. Telts vietas un papildus gultas vietas pieejamas arī lielam cilvēku skaitam.

PIRTS RITUĀLS

Viesu namā pieejams lielisks pirts rituāls ar profesionālu pirtnieku, kas iepazīstinās ar pirts rituāliem un to dziednieciskajām īpašībām. Pirtniekam ir plaša pieredze šādu rituālu piedāvāšanā un, ja esat nolēmuši izbaudīt pirts rituālu, vērts tam atsevišķi rezervēt laiku. Pirts rituāla laikā baudīsiet zāļu tējas, dosieties baudīt peldi zem zvaigznēm, lai izjustu tā atjauninošo spēku.