Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Laivu nomas cenas sākot no 59.00 EUR
SUP nomas cenas sākot no 49.00 EUR

"River Adventures" laivu noma piedāvā jaunus un kvalitatīvus peldlīdzekļus (kajakus, kanoe, SUP dēļus) no pasaulē labākajiem ražotājiem un aizraujošus maršrutus Gaujas skaistākajos posmos. Sev ko piemērotu atradīs gan ģimenes ar bērniem, gan aktīvas atpūtas piekritēji, gan vienkārša, relaksējoša brauciena baudītāji.

“River Adventures” piedāvātie laivu maršruti pa Gauju ir ļoti dažādi gan pēc ilguma, gan sarežģītības pakāpes. Var pavadīt četras vai piecas stundas, baudot kādu aptuveni 15–25 km garu Gaujas posmu starp Cēsīm un Siguldu, bet var arī uz upes pavadīt divas dienas, nobraucot visu maršrutu starp abām pilsētām.  

Visiem maršrutiem uzņēmums nodrošina pārdomātu augstas klases servisu. Tā ir braucējiem vispiemērotāko laivu un airu izvēle, drošai un komfortablai braukšanai nepieciešamais aprīkojums, ērta laivu rezervēšana tiešsaistē, kā arī pieredzējušu instruktoru un servisa komandas atbalsts.   

Rezervētās laivas un visu laivošanai nepieciešamo inventāru “River Adventures” darbinieki noliktajā laikā nogādās brauciena sākumpunktā, bet pēc brauciena sagaidīs beigu punktā un aizvedīs laivotājus atpakaļ pie auto. Tāpat laivošanai palīdzēs sagatavoties zinoši instruktori.

Birkas:
sup noma ūdens tūrisms