Nedēļas nogale Siguldas novadā solās būt pilna ar aizraujošiem notikumiem, sākot ar Latvijas kausu kamaniņu sportā, beidzot ar kopīgiem pasākumiem un kopā būšanu, sagaidot Jauno 2024. gadu. Ieplāno savu svētku notikumu gada nogalē un sagaidi to ar prieku un mirdzumu acīs! Reizēm viss skaistais un labais notiek pats un atliek tikai ļauties un to saredzēt, taču reizēm arī noder kāds īpaši pārdomāts un skaidrs plāns, ja nu kas! Lai skaisti!

29.DECEMBRIS

Bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” norisināsies Latvijas kauss kamaniņu sportā, kurā piedalīsies arī mūsu novada kamaniņu braucēji.

Inciema tornī tiks rādīta filma “Ziemassvētki džungļos”.

Koncertzālē “Baltais flīģelis” būs iespēja baudīt neparastu Vecgada koncertu “Dainu parafrāzes”, kurā klausītājus pārsteigs folkloras un džeza sinerģija, balss un instrumentu saspēle, oriģinālkompozīcijas un aranžijas mūziķu apvienības “AKA” izpildījumā.

Siguldas Gaismas tornī notiks koncerts “Sapnis par baltu kuģi”.

Siguldas ezītis miglā rīko Vecgada ballīti kopā ar grupu “Vēja radītie”!

30.DECEMBRIS

Inčukalna Tautas namā norisināsies Masku balle kopā ar grupu “Kalnieši 99”.

Lēdurgas Kultūras namā notiks vecgada karnevāls kopā ar grupu “Trešās brigādes amulets” un mūzikas klubiņš “Lejā”.

Siguldas ezītis miglā rīko Vecgada ballīti kopā ar grupu “Vēja radītie”!

31.DECEMBRIS

“Valhalla lounge” bārā notiks Jaunā gada svinības.

Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā notiks Jaunā gada sagaidīšana – Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājas Līgas Sausiņas apsveikums, svētku uguņošana un koncertballīte kopā ar Miku Dukuru.

Jaunā gada sagaidīšana Mālpils muižā!

Vecgada vakars Hotel Sigulda!

Jaunā gada sagaidīšana pie Inčukalna Tautas nama.

1.JANVĀRIS

Jaungada nakts balle Mālpils Kultūras centrā.

—–

Tāpat arī ziemas prieku baudīšana rit pilnā sparā! Siguldas novads ziemas sezonā piedāvā aizraujošas slēpošanas trases, izbraucienus ar ziemas vučko, ragavām, kamanām, doties meža biezokņos kopā ar zirgiem un vēl un vēl. Paralēli aicinām ļauties gastronomiskajiem piedāvājumiem novada ēdinātāju sarakstā vai pasūtot īpašo Jaunā gada piedāvājumu savlaicīgi savam svētku galdam!

Lai dzirkstoši!