Kontakti:
Cenas:

Piedzīvojums dabā (jebkurā no maršrutiem, neatkarīgi no dalībnieku skaita – līdz 10 cilvēkiem): 35 EUR
Piedzīvojums naktī (jebkurā no maršrutiem, sākot piedzīvojumu vakarā un beidzot ar nakšņošanu teltī, kas iekārta kokos, īpaši jums izveidotā meža nometnē. Iekļauts viss nakts miegam un brokastīm.): 150 EUR / 2 personas

Pieejamība:

ReWild - tas ir stāsts par vērtībām, par laika pavadīšanu dabā, par aizraujošiem piedzīvojumiem, kuri veido kopīgas atmiņas.

Ikkatrs pats un ikkatra komanda tiek nodrošināta ar melno mugursomu, kurā ir 5 saliedējoši un izklaidējoši uzdevumi, kas jāpilda maršruta kontrolpunktos – pārdomātu pastaigas maršrutu, kas aizvedīs līdz Siguldas skaistākajām vietām un GPS iekārtu, kas ļaus nenovirzīties no maršruta.

Pēc katra uzdevuma izpildes, kontrolpunkta teritorijā būs iespēja atrast paslēpto QR koda plāksnīti, kuru noskenējot uzzināsiet vairāk par vietu kurā atradīsieties. ReWild būs parūpējušies par to, lai uzdevumi būtu interesanti ikvienam, tādēļ piedalīties var bērni un pieaugušie, omes un opji, māsas un brāļi, draugi un kolēģi!

Arī maršruti ir dažādas grūtības pakāpes, lai piedalīties var visi: Zvirbulis (4km), Cielava (6km), Piekūns (10km) un Ērglis (15km). Atliek tikai izvēlēties, cik šoreiz iesi?

Birkas:
aktīvā atpūta