Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Cena 20.00 EUR (1 personai), 35.00 EUR (2 personām)

Saimniecībā “Kalnabestes”, Turaidā piedāvā atpūtu virs bišu stropiem izbaudot relaksāciju un bišu zummēšanu dziedinātavā “Montia Zummotava”.

“Montia Zummotava” piedāvā bišu terapiju mājiņā ar divām gultas vietām ekskluzīvā vietā, Turaidas muzejrezervāta apkaimē, kur iespējams gulēt virs bitēm, atrodoties tām ļoti tuvu un elpot ārstniecisko stropa gaisu, izbaudīt bišu mikrovibrāciju un fitoterapeitisko efektu.

Ap bišu stropiem veidojas īpašs biolauks. Notiek cilvēka un bišu biolauka mijiedarbība. Tā tiek veiktas korekcijas cilvēka veselībā. Kontakts ar bitēm palīdz attīrīt aknu šūnas un stimulē to atjaunošanos, stropu terapija labvēlīgi iedarbojas uz centrālo un perifēro nervu sistēmu. Tā ir rekomendējama augošam organismam, nostiprina imunitāti, harmonizē sirds un asinsvadu sistēmas darbību.

Pateicoties mikrovibrācijām, kuras nāk no bišu saimes, uzlabojas smadzeņu asinsapgāde un normalizējas asinsspiediens. Bišu kamola vibrācijas frekvence atbilst veselas šūnas vibrācijām. Kamēr cilvēks guļ uz stropiem, ķermenis no iekšpuses sasilst. Siltuma un bioenerģētikas ietekmē mazinās muguras, kakla un jostas daļas iekaisumi.

Stropa terapijā kopīgi darbojas fitoterapija un bioenerģētiskā dziedināšana, ko veic bites. Bišu terapija visefektīvākā ir aprīlī – septembrī, kad ir aktīvs bišu perošanas laiks.

Seansa ilgums – 1 stunda vai pēc sajūtām, te var nobaudīt arī gardu zāļu tēju ar medu no “Montia”.

Birkas:
Veselība