Adrese:
Kontakti:
Darba laiks:

Darba dienas 14.00-21.00
Sestdienas 10.00-21.00
Svētdienas 10.00-20.00

Pieejamība:
Rezervēt

Reiņa trase ir aprīkota ar trīs dažādām trasēm - galvenā trase, iesācēju trase un bērnu parks, garums attiecīgi - 150m, 200m un 100m. Trasē pieejami instruktora pakalpojumi, noma, kafejnīca un naktsmītnes.

Galvenā trase – nobrauciena garums 150 metri, augstuma starpība 35 metri, pacēlājs “Doppelmayr”;

Iesācēju trase – nobrauciena garums 200 metri, augstuma starpība 25 metri, pacēlājs “Doppelmayr”;

„Bērnu parks” – nobrauciena garums 100 metri, augstuma starpība 15 metri, pacēlājs „SunKid”.

Visas trases diennakts tumšajā laikā ir aprīkotas ar apgaismojumu.

Iesācēju trase ir lēzena, plata un ar garu nobraucienu un piemērota iesācējiem. Bērnu parks ir īpaši veidota un norobežota nogāze ar SunKid pacēlāju un speciāliem elementiem. Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas, instruktoru vai vecāku uzraudzībā. Obligāta prasība – aizsargķivere!

Reiņa trasē uz iesācēju kalna kreisajā pusē ir iespējama braukšana ar visu, kas slīd, tai skaitā ragaviņām, plēvi, „ābolīti” un vanniņu. Trases darba laikā jāuzmanās, lai netiktu traucēti slēpotāji. Ar ragaviņām ir iespējams braukt pa speciāli izveidotu trasi, kas atrodas starp iesācēju trasi slēpotājiem un kameršļūkšanas trasi. Nav pacēlājs.

Reiņa trase ir aprīkota arī ar sniega parku, kurā var izmēģināt spēkus kameršļūkšanā un distanču slēpošanas trasi, kura piemērota ikvienam nesteidzīgai atpūtai ziemā.

Kafejnīcā ikviens var nobaudīt tēju un gardas pusdienas. Tiem, kuri vēlas uz kalna pavadīt vairākas dienas, ir iespēja uz nakti apmesties viesu namā „Reinis”.