Adrese:
  • Imanta Ziedoņa muzejs, "Dzirnakmeņi", Krimuldas pagasts, Siguldas novads
  • Saņemt norādes
Kontakti:
Darba laiks:

01.06. – 01.10.
P. –
O. –
T. 11.00 – 18.00
C. 11.00 – 18.00
Pk. 11.00 – 18.00
Se. 11.00 – 18.00
Sv. 11.00 – 18.00

Cenas:

5.00 EUR/personai
Bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja bez maksas
Vasaras sezonā katra mēneša pēdējā ceturtdiena individuālajiem ciemiņiem ir bez maksas.

Pieejamība:

“Mans muzejs varētu būt ceļš – tikai uzraksts, kas rāda uz priekšu, – Imanta Ziedoņa muzejs. Cilvēki ies, ies, meklēs, bet nav tā muzeja. Toties viens ceļš Latvijā būs izstaigāts. Un tad to uzrakstu varēs pārcelt uz citu vietu.”

/Imants Ziedonis/

2015. gada rudenī tika dibināts Imanta Ziedoņa muzejs un izveidota jauna komanda tā realizēšanai ar fonda “Viegli” atbalstu. Muzejs izveidots pēc Imanta Ziedoņa vēlēšanās “Es gribu muzeju kā mūzu māju, kur cilvēki nāk pavadīt laiku attīstībā, jēgpilnās sarunās un jaunradot.”

Imanta Ziedoņa muzeja vasarnīca Murjāņos ir saglabāta tāda, kā to savulaik iekārtojis pats dzejnieks kopā ar dzīvesbiedri Ausmu Ziedoni-Kantāni. Līdztekus muzeja ekspozīcijai, muzejs apmeklētājiem piedāvā dažādas radošas apmeklējuma programmas, regulārus pasākumus un notikumus visas vasaras garumā.

Plānojot ciemošanos muzejā, iesakām rēķināties ar vismaz stundu Jūsu laika, lai nesteidzīgi aplūkotu visu muzeja piedāvājumu. Ciemošanās muzejā sevī ietver arī apskates objektus brīvā dabā. Muzeja ikdienas programmā ietilpts īpaši sagatavots muzeja ceļvedis “Muzeja ceļa piezīmes”, kuru saņem kopā ar ieejas biļeti. Muzeja programma pieejama gan latviešu, gan angļu valodā.

Ikviens muzeja ciemiņš ir aicināts ierasties ar piknika groziņu, lai pēc muzeja apmeklējuma varētu baudīt nelielu pikniku Murjāņu mājas pagalmā. 

Birkas:
apskates objekts