Kontakti:
Darba laiks:

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija.

Cenas:

Off-route ekskursijas cena profesionāla gida pavadībā – sākot no 15 EUR/h.

„Eco Holidays International” piedāvā izbaudīt ekskluzīvus un izaicinošus off-route jeb „ārpus taku” pārgājienus Gaujas Nacionālajā parkā, Siguldas un Līgatnes apkārtnē, gida pavadībā un atklāt no tūristiem līdz šim apslēptas vietas – klinšainas upju ielejas, zvēru takas un alas, kā arī klintsaugšas un kraujas, no kurām paveras elpu aizraujoši skati un vēl daudz citus neskartās dabas noslēpumus, kurus iespējams uzticēt tikai patiesiem dabas mīļotājiem.

Ekskursijas laikā ikvienam ir iespēja uzzināt ko vairāk par dabu un dzīvo radību Gaujas Nacionālajā parkā. Tiek piedāvāta iespēja izvēlēties sev piemērotāko maršrutu no trīs grūtības līmeņiem:

A līmenis ir visvienkāršākais, un tas ir piemērots ģimenēm ar bērniem vai jaunāko klašu skolēniem un tiem, kas vēlas izbaudīt neskarto mežu burvību bez īpašiem fizisko spēku pārbaudījumiem.

B jeb vidējais līmenis ietver dažādu šķēršļu pārvarēšanu – upju šķērsošanu, rāpšanos pa stāvām nogāzēm. Šie maršruti ir piemēroti tiem, kam patīk izaicinājumi un dinamiska aktīvā atpūta pie dabas. Šajos pārgājienos var piedalīties arī bērni no 4 gadu vecuma kopā ar vismaz vienu no vecākiem, bet vecākiem ir rūpīgi jāizvērtē bērna fiziskā sagatavotība un emocionālā gatavība šādam pārgājienam.

C līmenis ietver pārgājienu ar vidējas un paaugstinātas sarežģītības šķēršļu pārvarēšanu – upju šķērsošanu sarežģītās vietās, kāpšanu pa vidēji un īpaši stāvām nogāzēm, ja nepieciešams, izmantojot ekipējumu. Šis maršruts neatstās vienaldzīgus arī adrenalīna cienītājus.

C+ līmenis ir nakts pārgājieni, kas, galvenokārt, tiek veikti pa B un atsevišķiem C līmeņa maršrutiem. Ir iespējami pārgājieni arī ar nakšņošanu, tai skaitā, ar nakšņošanu uz kādas no Gaujas salām.

Papildus tiek piedāvāts:

  • apbalvot sevi ar gardām pusdienām, siltu dzērienu un svaigi izceptām pašmāju ābolu kūkām brīvā dabā;
  • atpūtu pie ugunskura;
  • atpūtu šūpuļtīklos skaistā dabas nostūrī;
  • izjādes ar zirgiem un zirgu pajūgu;
  • makšķerēšanas inventāra nomu*.

Pārgājienu norises vieta – Gaujas senleja Siguldas un Līgatnes apkaimē.