Adrese:
Kontakti:
Darba laiks:

Sezona slēgta

Cenas:

Pieaugušajiem – 18.00 EUR
Bērniem,kuri var doties visās trasēs – 13.00 EUR
(līdz 17 gadu vecumam ieskaitot)
Bērniem, kuri var doties tikai zaļajās trasēs – 10.00 EUR
Bērniem, kuri var doties dzeltenajā trasē – 5.00 EUR
Atlaides ģimenēm ar bērniem
1 vai 2 pieaugušie un 1 vai 2 bērni -15%
1 vai 2 pieaugušie un 3 un vairāk bērni -20%

Atlaides grupām
6-15 cilvēki -10%
16 cilvēki un vairāk -20%
Studentiem no pirmdienas līdz ceturtdienai 14.00 EUR
(uzrādot derīgu studenta apliecību)
Dzimšanas un vārda dienas gaviļniekam -20%

Pieejamība:

Piedzīvojumu parks Mežakaķis ir mežā izvietota šķēršļu trase. Uz augošiem kokiem dažādā augstumā nostiprinātas nelielas platformas, starp kurām nostieptas troses, tīkli, dažādu konstrukciju tiltiņi, šūpoles, baļķi, virves un kāpnes. Piedzīvojumu parkā izvietoti kopumā 82 šķēršļi, kuri sadalīti sešās pēc grūtības pakāpes atšķirīgās trasēs. Katra trase sākas un beidzas uz zemes, bez tam katrā trasē beidzamais šķērslis ir nobrauciens ar speciālu skrituli pa trosi.

Dzeltenā trase paredzēta bērniem, kuriem augums vai vecums vēl liedz doties pārējās parka trasēs. Šajās trasēs tiek izmantots speciāls bērniem paredzēts aprīkojums ar viegli attaisāmām drošības karabīnēm. Tā ir vairāk kā atrakcijas sastāvdaļa bērniem, nekā reāla nepieciešamība, jo trases augstums virs zemes ir no 0,5 līdz 1 metram. Trasē vecākiem ir iespēja pavadīt bērnus, ejot blakus šķēršļiem un sniedzot nepieciešamo palīdzību un atbalstu.

Zaļā trase veidota nelielā augstumā virs zemes ar salīdzinoši īsiem un viegli pārvaramiem šķēršļiem, tāpēc tā vairāk piemērota iesācējiem un bērniem. Neskatoties uz to, šī trase ir obligāta katram parka apmeklētājam pirms došanās nākamajās trasēs, jo šajā daļā katru dalībnieku trasē uzrauga parka darbinieks, kurš pārliecinās par drošības noteikumu ievērošanu. Šajā trasē drīkst doties, ja ar izstieptām rokām var aizsniegt 140cm.

Zaļā + trase jeb iesildīšanās trase veidota ar interesantākiem un sarežģītākiem šķēršļiem nekā zaļā trase. Tā piemērota iesācējiem un bērniem, kuri pārvarējuši pirmo trasi un grib izbaudīt vēl kādus šķēršļus, bet auguma dēļ nevar doties pārējās trasēs. Šajā trasē drīkst doties, ja ar izstieptām rokām augums var aizsniegt 140cm. Lai dotos pārējās trasēs, ar izstieptām rokām augumam ir jāaizsniedz 160cm.

Zilā trase jau ir nedaudz sarežģītāka un šķēršļi izvietoti lielākā augstumā virs zemes. Arī šī trase ir vēl salīdzinoši viegla un neprasa pārāk lielu fizisko piepūli.

Sarkanajā trasē šķēršļi jau ir izvietoti lielā augstumā un prasa lielāku fizisko piepūli, drosmi un līdzsvara sajūtu. Lai dotos šajā trasē, dalībniekiem ir jābūt sagatavotiem iepriekšējās trasēs.

Melnā trase radīta sportiskas dabas cilvēkiem, kuri vēlas vairāk emociju un fiziskas aktivitātes. Šajā trasē šķēršļu stiprinājumi un drošības troses nav tik stingri nostieptas un līdz ar to līdzsvaru saglabāt ir daudz grūtāk. Trases noslēgumā ir gandrīz 100 metru garš nobrauciens pāri “Kaķīškalna” slēpošanas trasei.

Baltā trase radīta, lai izvairītos no sastrēgumiem melnajā trasē. Lai dotos šajā trasē, ar izstieptām rokām augumam ir jāaizsniedz 180cm. Pēc grūtības pakāpes tas ir “Sarkanās trases” un “Melnās trases” apvienojums ar dažiem ļoti grūtiem šķēršļiem. Tā kā trasei ir starpfinišs, ir iespēja neveikt pēdējo, grūtāko trases posmu. Tiem, kuri vēlas nedaudz vairāk izaicinājuma, trases pēdējie seši šķēršļi ir kā radīti, lai pārbaudītu savu izturību, spēku un līdzsvara sajūtu.