Adrese:
Kontakti:
Darba laiks:

Tikai ar iepriekšēju rezervāciju

Cenas:

Pieaugušajiem – 9.00 EUR

Bērniem līdz 12 g.v. – 7.00 EUR

Cenā iekļauts- Siguldas futbolgolfa parka apmeklējums (spēles viens aplis 18 bedrītes) un nepieciešamais inventārs spēlei.

Pieejamība:

Siguldas futbolgolfa parks ir ģimenes izveidota atpūtas vieta. Baltijā pirmais 18 bedrīšu futbolgolfa parks, kas atrodas gleznainajā Gaujas Nacionālajā parkā. Spēlējot futbolgolfu, pastaigu brīvā dabā var pārvērst aizraujošā piedzīvojumā!

Futbolgolfs ir spēle, kurā no starta laukuma ar pēc iespējas mazāku spērienu skaitu futbola bumba jāiesper bedrītē. Bedrītes izveidotas dažāda garuma un ar dažādiem šķēršļiem. Spēle piemērota gan ģimenēm ar bērniem, gan lielākiem kolektīviem dažādos vecumos. Futbolgolfu var spēlēt pa pāriem vai komandās, kuras sastāv no 3-4 dalībniekiem. Spēlē uzvarētājs vai uzvarētājkomanda ir tā, kura 18 bedrītes ir izspēlējusi ar mazāko spērienu skaitu. Vienu spēles apli var veikt 1-2 h laikā, atkarībā no cilvēku skaita uz bedrīti un izvēlētā spēles apļa.

Lai spēlētu, nav nepieciešams speciāls apģērbs un ekipējums. Ar bučiem spēlēt aizliegts!

Papildus tiek piedāvātas piknika vietas ar ugunskura vietu vai grilu: 20 EUR/1h līdz 30 personām, par katru nākošo personu – papildus 1 EUR, katra nākošā stunda – 15 EUR/līdz 30 personām, par katru nākošo personu- papildus 1 EUR

Atpūtas vietā pieejams mazais futbola laukums un šūpoles.

Obligāta iepriekšēja rezervācija gan spēles laikam, gan plānotajam atpūtas laikam pēc spēles.

Uzturēšanās teritorijā pirms un pēc spēles bez saskaņošanas ar saimniekiem nav atļauta.

Tentsile tree tents telšu noma:

2 personām – 20 EUR /24h

3 personām – 30 EUR/ 24h

Iespēja iegādāties dāvanu karti Siguldas futbolgolfa parka apmeklējumam.

Lai pārliecinātos par pakalpojuma pieejamību, lūgums, veikt iepriekšēju rezervāciju.