Adrese:
Kontakti:
Pieejamība:

“Augusta stallis” atrodas savulaik tik zināmās Mālpils dārzniecības teritorijā. Šobrīd saimniecībā atrodas 11 pašu zirgi, kā arī citu īpašnieku zirgi. Saimnieki ir ieguldījuši savu mīlestību un darbu vides sakārtošanā un vēlas dāvāt prieku tiem, kas grib iepazīt un saprast zirgu, saņemot milzīgu mīlestības, prieka un enerģijas devu.

Zirgam piemīt tā īpašā enerģija, kas kā ar roku “aizslauka” ikdienas spriedzi. Tu pieej pie zirga, pieglaudies viņam, sajūtot tā īpašo smaržu, ķermeņa siltumu un mieru. Tu izbaudi šeit un tagad burvību, jo ikdienas problēmas palikušas aiz staļļa durvīm. Tu saproti, ka vairs negribi atbildēt uz telefona zvaniem un iedziļināties ikdienas darbos, jo gribi, lai šī kopā būšanas burvība ar zirgiem nekad nebeidzas.

“Augusta Stallis” saimniecība uzskatām, ka patiesais ceļš pie zirga mērojams, iepazīstot zirga pasauli. Un to nav iespējams iepazīt, sēžot zirga mugurā. Zirga ikdienas dzīve nav tikai rimta zāles vai siena ēšana, bet gan arī savstarpēju attiecību skaidrošana, rūpes par otru, cilvēka uzmanības “ķeršana” un savstarpējas rotaļas.

“Augusta stallis” piedāvā 4 dažādas iespējas doties ceļā pie zirga!

“Ceļā pie zirga” īpašais piedzīvojums:

  • nakšņošana ērtā un labiekārtotā mājoklī;
  • zirgu vērošana ganībās;
  • samīļošana un sabužināšana;
  • zirga SPA rituāls;
  • došanās zirgu barā un zirgu iepazīšana;
  • ekskursija un stāsti par zirgiem un zirgu psiholoģiju;
  • speciālas nodarbības kopā ar brīviem zirgiem (iekļaujot nelielas uzkodas Tev un kārumus zirgiem)

Cena: 190.00 EUR

Ceļā pie zirga” SPA rituāls:

Ekskursija un aizraujoši stāsti par zirgiem; zirgu psiholoģijas pamati un kāpēc zirgs pasauli uztver kā zirgs. Protams, zirga SPA procedūra, sabužināšana, samīļošana, nodarbība ar brīvu zirgu, došanās zirgu barā un zirgu iepazīšana.

Cena: 1 cilvēks – 1 stunda – 45.00 EUR (nelielas uzkodas un kafija/tēja iekļautas cenā).

“Ceļā pie zirga” individuālās nodarbības:

Individuālās nodarbības tiem, kas vēlas iepazīt zirgu, saprast tā uzvedību, psiholoģiju un rast īpašu kontaktu ar zirgu. Kā arī, ja vēlies uzzināt, kas nepieciešams laimīga zirga dzīvei un kā maksimāli draudzīgām metodēm audzināt drošu un ar cilvēku mijiedarboties gribošu zirgu. Programma vairāk piemērota cilvēkiem, kas vēlas iegādāties zirgu vai kuriem jau ir zirgs, bet nav atbilstošu zināšanu vai vēlas gūt papildus pieredzi.

Cena: 1 cilvēks – 1 stunda – 60 EUR (nelielas uzkodas un kafija/tēja iekļautas cenā), ja rezervē nodarbības līdz 3 stundām, tad stundas cena ir 55.00 EUR.

Labiekārtota dzīvokļa īre:

“Augusta Stallis” teritorijā, 2 personām. Naktsmītnē pieejama neliela virtuve, dušas telpa un ērta divguļamā gulta. Liels logs ar skatu ganībām un terase.

Cena: 80 EUR (iebraukšana no 15.00 un izbraukšana līdz 12.00).